Uczelnia

Konkurs Małych Form Katedry Instrumentów Smyczkowych

22 kwietnia 2017 roku odbył się Konkurs Małych Form Katedry Instrumentów Smyczkowych, w którym uczestniczyli studenci klas: skrzypiec, altówki, wiolonczeli, kontrabasu, gitary i harfy studiów I i II stopnia AMKL. 23 kwietnia 2017 roku, o godz. 16.00, odbył się Koncert Laureatów.

 

22.04.2017.
godz. 10:45 – zebranie Jury Konkursu
godz. 15:00 – ogłoszenie wyników Konkursu – Sala Koncertowa AMKL

23.04.2017.
godz. 16:00 – koncert laureatów – Sala Koncertowa AMKL

 

Kolejność prób w Sali Koncertowej
środa, 19.04.2017.

godz. 10:00 – Joanna Trzaska – skrzypce

godz. 10:30 – Anna Bojczuk – skrzypce

                       Stanisław Tomaszewski – fortepian

godz. 11:00 – Radosława Lascar – wiolonczela

                       Mateusz Mikołajczak – fortepian

godz. 11:30 – Michał Bień – wiolonczela

                       Anna Gągola – fortepian

godz. 12:00 – Patrycja Machała – wiolonczela

                       Anna Gągola – fortepian

godz. 12:30 – Olgierd Żemojtel – wiolonczela

                       Alina Wojtowicz – fortepian

godz. 13:00 – Civan Firat Korkmaz – kontrabas

                       Marek Werpulewski – fortepian

godz. 13:30 – Emilia Raiter – harfa

                       Barbara Sas – fortepian

godz. 14:00 – Adam Garnecki – wiolonczela

                       Magdalena Blum – fortepian

godz. 14:30 – Anna Rudkiewicz – wiolonczela

                       Anna Rutkowska-Schock – fortepian

godz. 15:00 – Tomasz Radziszewski – gitara

Kolejność przesłuchań konkursowych
sobota, 22.04.2017

godz. 11:00  Radosława Lascar – wiolonczela

                       Mateusz Mikołajczak – fortepian

godz. 11:15 – Anna Bojczuk – skrzypce

                       Stanisław Tomaszewski – fortepian

godz. 11:30 – Adam Garnecki – wiolonczela

                       Magdalena Blum – fortepian

godz. 11:45  Tomasz Radziszewski – gitara

godz. 12:00  Anna Rudkiewicz – wiolonczela

                       Anna Rutkowska-Schock – fortepian

godz. 12:15  Civan Firat Korkmaz – kontrabas

                       Marek Werpulewski – fortepian

godz. 12:30  Michał Bień – wiolonczela

                       Anna Gągola - fortepian

godz. 12:45  Joanna Trzaska – skrzypce

godz. 13:00  Patrycja Machała – wiolonczela

                       Anna Gągola – fortepian

godz. 13:15  Emilia Raiter – harfa

                       Barbara Sas – fortepian

godz. 13:30 – Olgierd Żemojtel – wiolonczela

                        Alina Wojtowicz – fortepian


Pliki do pobrania

copyrights by Akademia Muzyczna site by LINET
zamknij
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, na tej stronie internetowej stosuje pliki cookies w celu realizacji usług. W tym miejscu znajduje się szczegółowa informacja dotycząca polityki plików cookies. Informujemy, że mogą Państwo zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki i ww. polityką.