Nasze sukcesy

Galeria dyplomów

Zapraszamy do zapoznania się z galerią dyplomów dokumentującą sukcesy naszych studentów, absolwentów oraz nauczycieli akademickich.


Aleksandra Popiołek - wyróżnienie, 15th International Music Competition DON VICENZO VITTI

Aleksandra Popiołek i Jakub Walicki - III nagroda, 15th International Music Competition DON VICENZO VITTI

Michał Michalski - VI NAGRODA, Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina

Iwona Sarwińska i Anna Markowicz - wyróżnienie I stopnia (w kategorii Akademie Muzyczne), XVIII Międzynarodowy Przegląd Zespołów Kameralnych Jawor 2016

Bartosz Połomski i Mateusz Marut (zespół POŁOMSKI-MARUT DUO) - III miejsce (w kategorii Akademie Muzyczne), XVIII Międzynarodowy Przegląd Zespołów Kameralnych Jawor 2016

Dr Katarzyna Kluczewska - Dyplom dla wyróżniającego się pianisty konkursowego, VII Międzynarodowy Konkurs Fagotowy im. Carla Marii von Webera

Jerzy Chwastyk - II miejsce, 23. Międzynarodowego Konkursu Gitarowego "Andres Segovia"

Zespół Wokalny Piú Mosso pod dyrekcją Dominika Jarockiego - SREBRNY DYPLOM (w kategorii chórów mieszanych), XII MiędzynarodowY Festiwal im. H.M. Góreckiego RYBNICKA JESIEŃ CHÓRALNA 2016

Paweł Prucnal - 2 miejsce (II kategoria do 30 lat), Międzynarodowy Konkurs Kontrabasowy im. Franciszka Simandla w Blatnej (Czechy)

Stefania Jantos - II miejsce, Konkurs Muzyki Organowej podczas XXVIII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Religijnej im. Ks. Stanisława Ormiańskiego w Rumii

Zespół Wokalny Rondo pod dyrekcją Małgorzaty Podzielny - ZŁOTY DYPLOM w kategorii CHÓRY KAMERALNE, VII Ogólnopolski Konkurs Ars Liturgica

Zespół Wokalny Rondo pod dyrekcją Małgorzaty Podzielny - NAGRODA SPECJALNA Katedry Chóralistyki Akademii Muzycznej w Poznaniu, VII Ogólnopolski Konkurs Ars Liturgica

Zespół Wokalny Rondo pod dyrekcją Małgorzaty Podzielny - NAGRODA SPECJALNA Redaktora Naczelnego Polskiego Wydawnictwa Muzycznego z najlepsze wykonanie polskiego, współczesnego utworu kompozytora polskiego; VII Ogólnopolski Konkurs Ars Liturgica

Aleksander Kobus - I Nagroda i Statuetka (w specjalności trąbka), X Międzynarodowy Konkursy Muzyczny im. Michała Spisaka

Jonasz Dziuba - wyróżnienie (w specjalności trąbka), X Międzynarodowy Konkursy Muzyczny im. Michała Spisaka

Monika Hanus - dyplom uznania (za wyróżniający akompaniament), X Międzynarodowy Konkursy Muzyczny im. Michała Spisaka

Paulina Bujok, Agata Francuz, Julia Sompolińska, Agnieszka Żyniewicz (kwartet) - I nagroda, II Międzynarodowy Konkurs Muzyki Kameralnej SCHLOSS ZELL AN DER PRAM

Paulina Bujok - wyróżnienie, X Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy SCHLOSS ZELL AN DER PRAM

Zespół Wokalny Rondo pod dyrekcją Małgorzaty Podzielny - I nagroda, IX Ochrydzki Festiwal Chóralny

Zespół Wokalny Rondo pod dyrekcją Małgorzaty Podzielny - Nagroda za najlepsze wykonanie utworu współczesnego (

Katarzyna Tracz - Pierwsza Nagroda (sekcja smyczkowa), VII Concorso Internazionale di Interpretazione Musicale EUTERPE

Katarzyna Tracz - Trzecia Nagroda (sekcja ogólna), VII Concorso Internazionale di Interpretazione Musicale EUTERPE

Michał Paryżak - Druga Nagroda, VII Concorso Internazionale di Interpretazione Musicale EUTERPE

Zespół Wokalny Rondo pod dyrekcją Małgorzaty Podzielny - I nagroda (kategoria A2), 6. Międzynarodowy Wrocławski Festiwal Chóralny VRATISLAVIA SACRA

Anna Markowicz (w duecie z Weroniką Skowrońską) - III miejsce (kategorii muzyka kameralna), 4° Concorso Internazionale di Esecuzione Musicale Premio Citta' di Padova

Agata Angelika Rzoska - I miejsce (kategoria D), The Second International Contest festival of the harp art in memoriam of Victoria Poltareva

Paulina Bujok, Agata Francuz, Julia Sompolińska, Agnieszka Żyniewicz - 1 miejsce (Kwartet - E), XVI Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Juliusza Zarębskiego

Bartosz Połomski i Mateusz Marut - II miejsce (w kategorii zespoły kameralne - studenci i absolwenci), VIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Akordeonowej w Solcu-Zdroju HARMONIA ZDROWIA I MUZYKI

Chór CON BRIO pod dyrekcją Małgorzaty Podzielny - Grand Prix, IX Ogólnopolski Festiwal Chorów Szkół Muzycznych BEL CANTO

Chór CON BRIO pod dyrekcją Małgorzaty Podzielny - Złoty Dyplom, IX Ogólnopolski Festiwal Chorów Szkół Muzycznych BEL CANTO

AgataSzuba - Wyróżnienie (grupa III), XXXVII Konkurs Młodego Muzyka SZCZECINEK 2016

Jonasz Dziuba - I NAGRODA (w kategorii trąbka), IV Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych

Darek Rubinkowski, Jakub Miarczyński i Roman Chraniuk (członkowie SKICKI-SKIUK) - Grand Prix, Laureat Otwartego Konkursu na Indywidualność Jazzową 52. Festiwalu JAZZ NAD ODRĄ

Anna Kulak - Pierwsza Nagroda (grupa VIII, kategoria D), XI Concorso Internazionale MUSICA INSIEME

Anna Kulak - Trzecia Nagroda (grupa V, kategoria D), XI Concorso Internazionale MUSICA INSIEME

Katarzyna Tracz - Pierwsza Nagroda (grupa V, kategoria D), XI Concorso Internazionale MUSICA INSIEME

Michał Paryżak - Druga Nagroda (grupa VI, kategoria D), XI Concorso Internazionale MUSICA INSIEME

Marek Belko - pierwsze miejsce, VI Międzynarodowy Konkurs im. Rudolfa Petraka

Marek Belko - Nagroda Rudolfa Petraka, VI Międzynarodowy Konkurs im. Rudolfa Petraka

Modesta Gorol - 2. Nagroda, 7° Concorso Internazionale Giovani Musicisti

Grzegorz Smyk - III Nagroda (kategoria: Studenci i Absolwenci Wyższych Uczelni Muzycznych), V Ogólnopolski Konkurs Wokalny w Mławie im. Zdzisława Skwary

Justyna Jabłonowska - Wyróżnienie (kategoria: Studenci i Absolwenci Wyższych Uczelni Muzycznych), V Ogólnopolski Konkurs Wokalny w Mławie im. Zdzisława Skwary

Darek Rubinkowski, Jakub Miarczyński i Roman Chraniuk (członkowie SKICKI-SKIUK) - Grand Prix, Ogólnopolski Konkurs Zespołów Jazzowych i Rozrywkowych (SCHOLL & JAZZ Festival)

Gustaw Bachorz - II miejsce (kategoria soliści, grupa IV), VII Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy

Gustaw Bachorz - Nagroda Dyrektora Artystycznego, VII Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy

Gustaw Bachorz - Nagroda Specjalna Prezydenta Miasta Szczecina, VII Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy

prof. dr hab. Jan Tatarczyk - podziękowanie, VII Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy

Natalia Starostka - wyróżnienie, VII Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy

dr Katarzyna Kluczewska i Karol Lipiński-Brańka - I Nagroda (kategoria E - Kameralistyka), IV International Master Competition for Music Teachers

Paweł Prucnal - 2 nagroda (IV kategoria), Mezinárodní kontrabasová soutěž Františka Černého a Jana Geissela

Chór CON BRIO pod dyrekcją Małgorzaty Podzielny - Nagroda specjalna (dla najlepszego chóru jubileuszowej edycji Festiwalu) oraz I nagroda (w kategorii chóry z towarzyszeniem instrumentu lub zespołu instrumentalnego), XXV MFPCh KOLĘDY I PASTORAŁKI

Chór CON BRIO pod dyrekcją Małgorzaty Podzielny - I nagroda (w kategorii zespoły kameralne a capella), XXV Myślenicki Festiwal Pieśni Chóralnej KOLĘDY I PASTORAŁKI

Chór CON BRIO pod dyrekcją Małgorzaty Podzielny - Nagroda dla najlepszego dyrygenta, XXV Myślenicki Festiwal Pieśni Chóralnej KOLĘDY I PASTORAŁKI

Chór CON BRIO pod dyrekcją Małgorzaty Podzielny - Grand Prix (w kategorii chórów szkół muzycznych I stopnia)

Zespół Wokalny Piú Mosso pod dyrekcją Dominika Jarockiego - II miejsce (w kategorii dorosłe zespoły wokalne), 22. Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie

Zespół Wokalny Piú Mosso pod dyrekcją Dominika Jarockiego - I miejsce (w kategorii schola młodzieżowa), XII Diecezjalny Festiwal Kolęd i Pastorałek Bolków 2016

Marcelina Beucher - stypendium, Pierwszy Bal Charytatywny Soropotimist International Pierwszy Klub we Wrocławiu

Piotr Zembroń - III miejsce ex aequo (kat. V), XIII Prezentacje Muzyki Akordeonowej Harmonia Viva

Bartosz Połomski - III miejsce ex aequo (kat. V), XIII Prezentacje Muzyki Akordeonowej Harmonia Viva

Hanna Sosnowska i Volodymyr Andrushchak - II miejsce, 9. Międzynarodowego Festiwalu Stonavská Barborka

Hanna Sosnowska i Volodymyr Andrushchak - nagroda specjalna, 9. Międzynarodowego Festiwalu Stonavská Barborka

Hanna Sosnowska i Volodymyr Andrushchak - nagroda specjalna, 9. Międzynarodowego Festiwalu Stonavská Barborka

Sylwia Gorajek i Marek Belko - III miejsce, 9. Międzynarodowego Festiwalu Stonavská Barborka

Sylwia Gorajek i Marek Belko - nagroda specjalna, 9. Międzynarodowego Festiwalu Stonavská Barborka

Marcin Chrzanowski - wyróżnienie II stopnia (Kategoria Otwarta), IV Ogólnopolski Konkurs Waltornistów im. prof. Edwina Golnika

Marcin Drużdż - III nagroda (Kategoria Otwarta), IV Ogólnopolski Konkurs Waltornistów im. prof. Edwina Golnika

Paulina Wiśniewska-Makłowicz i Marcin Wiencierz - wyróżnienie, XVII Międzynarodowy Przegląd Zespołów Kameralnych Jawor 2015

KWARTET KLARENTOWY AMKL - Karolina Trepiak, Jing Wang, Maciej Bierć, Kamil Podlejski - III miejsce, XVII Międzynarodowy Przegląd Zespołów Kameralnych Jawor 2015

Zespół saksofonowy Quinttissimo Vratislavia AMKL, w składzie: Michał Sowa, Dominika Szczepanik, Kacper Mikołajuk, Karol Lisiński, Adrian Maselli - wyróżnienie (w kategorii Akademie Muzyczne), XVII Międzynarodowy Przegląd Zespołów Kameralnych

Mateusz Kwapień - wyróżnienie, konkurs na interpretację piosenek Jeremiego Przybory, XI Stacja Kutno Ogólnopolskiego Festiwalu Jeremiego Przybory

Krystian Skubała - I nagroda (w kategorii kotłów), I Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny im. Jerzego Zgodzińskiego

Krystian Skubała - I nagroda ex aequo (w kategorii wibrafonu), I Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny im. Jerzego Zgodzińskiego

Krystian Skubała - nagroda pozaregulaminowa ex aequo (za najlepsze wykonanie utworów Elliotta Cartera), I Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny im. Jerzego Zgodzińskiego

Cezary Prajsnar - III nagroda (w kategorii wibrafonu), I Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny im. Jerzego Zgodzińskiego

Marcelina Beucher - wyróżnienie, 2015 Marcella Sembrich International Voice Competition

Darek Rubinkowski, Jakub Miarczyński i Roman Chraniuk (członkowie SKICKI-SKIUK) - II miejsce (kategoria zespół instrumentalny), BLUE NOTE POZNAŃ COMPETITION

Darek Rubinkowski, Jakub Miarczyński i Roman Chraniuk (członkowie SKICKI-SKIUK) - III miejsce (grupa open, kategoria zespołowa) 8. GRUPA AZOTY JAZZ CONTEST

Zespół Wokalny Rondo pod dyrekcją Małgorzaty Podzielny - XI Międzynarodowy Festiwal Rybnicka Jesień 2015 Chóralna im. Mikołaja Henryka Góreckiego

Jakub Jarosz - II nagroda, 2nd ODESSA GOLDEN SAXOPHONE INTERNATIONAL COMPETITION

Chór Kameralny Senza Rigore AMKL - złoty dyplom, kategoria: muzyka sakralna - chóry profesjonalne

Chór Kameralny Senza Rigore AMKL - złoty dyplom, kategoria: folklor - chóry profesjonalne

Chór Kameralny Senza Rigore AMKL - złoty dyplom, kategoria: muzyka katalońska - chóry profesjonalne

Chór Kameralny Senza Rigore AMKL - I nagroda, kategoria: muzyka katalońska - chóry profesjonalne

Marcin Ostrowski (wraz z Diverso String Quartet) - Nagroda specjalna, I Międzynarodowy Konkurs Muzyki Kameralnej im. Ludwiga van Beethovena

Michał Daniel Bąk - wyróżnienie, 24. Międzynarodowy Festiwal Gitarowy

Paulina Bujok - Honorowe Wyróżnienie, Międzynarodowy Konkurs Muzyczny na Malcie

Marcelina Beucher - nagroda specjalna, Międzynarodowy Konkurs im. Hariclea Darclee

Urszula Koza - II nagroda, Ogólnopolski Otwarty Konkurs Kompozytorskiego im. Adama Didura w Sanoku

Marcelina Beucher - I nagroda, IV Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Jazepsa Vitolsa

Bartosz Połomski - I miejsce (w kategorii soliści studenci i absolwenci), VII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Akordeonowej

Bartosz Połomski - nagroda specjalna AKORDEONISTA ROKU 2015, Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej

Karolina Majewska - I nagroda (kategoria F) 13. Concorso Internazionale per Giovani Musicisti LUIGI ZANUCCOLI

Mateusz Marut - II nagroda (kategoria F), 13. Concorso Internazionale per Giovani Musicisti LUIGI ZANUCCOLI

Maciej Bierć - wyróżnienie, 48. Ogólnopolski Konkurs Młodych Muzyków im. Karola Kurpińskiego, w ramach XVI Akademickiego Konkursu Klarnetowego

Gustaw Bachorz - dyplom za najlepsze wykonanie Koncertu Karola Kurpińskiego, XVI Akademicki Konkurs Klarnetowy

Gustaw, Bachorz - II miejsce , 48. Ogólnopolski Konkurs Młodych Muzyków im. Karola Kurpińskiego, w ramach XVI Akademickiego Konkursu Klarnetowego

dr Marek Werpulewski - dyplom za wyróżniający akompaniament, 48. Ogólnopolski Konkurs Młodych Muzyków im. Karola Kurpińskiego, w ramach XVI Akademickiego Konkursu Klarnetowego

Tomasz Wendt - I Nagroda, Międzynarodowy Konkurs Improwizacji Jazzowej 2015

Magda Anna Flis - II nagroda, 25. Międzynarodowy Konkurs dla Młodych Muzyków CITTA DI BARLETTA

Albert Ciepliński - II Nagroda, IV Ogólnopolski Akademicki Konkurs Kontrabasowy w Łodzi

Hanna Gawlińska, Małgorzata Szczepanowska, Weronika Patalon, Anna Rodak, Zofia Dynak - Wyróżnienie (sekcja Zespół Kameralny), XV Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Juliusza Zarębskiego

Bartosz Nowak - 2 miejsce (kategoria V), XVII Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Imricha Godina IUVENTUS CANTI we Vráble

Maciej Bałenkowski - I nagroda, Young Composer's Competition

Maciej Bałenkowski - list gratulacyjny, Young Composer's Competition

dr Joanna Litwin-Fenc, dyplom za wyróżniający się akompaniament pianisty konkursu, IV Ogólnopolski Konkurs Wokalny w Mławie

Małgorzata Krzyżanowska i Anna Markowicz - wyróżnienie, XV Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Juliusza Zarębskiego

Monika Hanus i Aleksander Kobus jako TRUMPET AND PIANO CONSORT - III miejsce, II TURNIEJ KAMERALNY w trzech odsłonach

mgr Anna Jankowiak - Wyróżnienie, VII Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. H. Halskiej-Fiałkowskiej we Wrocławiu

Aleksandra Lisowska - III nagroda (ex aequo), VI Akademicki Konkurs Interpretacji Pieśni

Dawid Jarząb - III nagroda, VI Międzynarodowy Turniej Dyrygentury Chóralnej W STRONĘ POLIFONII

Dawid Jarząb - nagroda za najlepsze wykonanie utworu Claudia Monteverdiego ufundowana przez Przewodniczącą Jury, prof. Martę Kierską-Witczak, VI Międzynarodowy Turniej Dyrygentury Chóralnej W STRONĘ POLIFONII

Monika Hanus i Aleksander Kobus - I miejsce (kat. duety), XIV Concorso Internazionale di Musica per Giovani Interpreti

Aleksander Kobus - III miejsce (kat. trąbka), XIV Concorso Internazionale di Musica per Giovani Interpreti

Joanna Zawartko - III nagroda, 49 Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. Antonína Dvořáka

Bartosz Nowak - I nagroda (kategoria III B), Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Rudolf Petráka

Hanna Sosnowska - II nagroda (kategoria III A), Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Rudolf Petráka

Agata Chodorek - III nagrodę exequo, Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Rudolf Petráka

Daria Stachowicz - III nagrodę exequo, Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Rudolf Petráka

Zespół perkusyjny AMKL: M.Moskal, B. Pająk, R. Pawlak, C. Prajsnar - Dyplom Uczestnictwa, Koncert Roku

Zespół perkusyjny AMKL: M.Moskal, B. Pająk, R. Pawlak, C. Prajsnar - Nagroda Główna, Koncert Roku

Damian Koneczny (dyrygent) - wyróżnienie dla Chóru Pasyjnego w Sokolnikach Lesie

Chór Kameralny SENZA RIGORE AMKL pod dyrekcją Jolanty Szybalskiej-Matczak - GRAND PRIX, 10. Międzynarodowy Festiwal Rybnicka Jesień Chóralna im. Henryka Mikołaja Góreckiego

Chór Kameralny SENZA RIGORE AMKL pod dyrekcją Jolanty Szybalskiej-Matczak - nagroda za najlepsze wykonanie utworu muzyki współczesnej, 10. Międzynarodowy Festiwal Rybnicka Jesień Chóralna im. Henryka Mikołaja Góreckiego

Jolanta Szybalska-Matczak - Nagroda im. prof. Czesława Freunda dla Najlepszego Dyrygenta Festiwalu, 10. Międzynarodowy Festiwal Rybnicka Jesień Chóralna im. Henryka Mikołaja Góreckiego

Kamila Łopatka, Piotr Zembroń - 2 miejsce (kategoria 5. B, duet instrumentalny), 8. Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Popradzie 2014

Paweł Prucnal - 3 miejsce, Międzynarodowy Konkurs Kontrabasowy im. Franciszka Simandla w Blatnej (Czechy)

Andrzej Filończyk, nagroda dla najlepszego uczestnika, Konkurs Pieśni Bogusława Martinu w Pradze

Andrzej Filończyk, I nagroda (kategoria II. C), Konkurs Pieśni Bogusława Martinu w Pradze

Andrzej Filończyk - nagroda Czeskiego Radia Vltava, Konkurs Pieśni Bogusława Martinu w Pradze

Andrzej Filończyk - nagroda Mezinárodní Hudební Festival Nekonvenční Žižkovský Podzim 2014, Konkurs Pieśni Bogusława Martinu w Pradze

Monika Kruk - nagroda dla najlepszego pianisty konkursowego, Konkurs Pieśni Bogusława Martinu w Pradze

Marcin Ostrowski (wraz z Diverso String Quartet) - nagroda, I Międzynarodowy Konkurs Kwartetów Smyczkowych im. Karola Szymanowskiego

Marcin Ostrowski (wraz z Diverso String Quartet) - finalista, I Międzynarodowy Konkurs Kwartetów Smyczkowych im. Karola Szymanowskiego

Justyna Bujak - 2 wyróżnienie, XII Moniuszkowski Festiwal Podlasia, XII Ogólnopolski Konkurs Moniuszkowski

Marcelina Beucher - III nagroda, I. International Éva Marton Singing Competition

Marcelina Beucher - nagroda spcejalna, I. International Éva Marton Singing Competition

Marcelina Beucher - nagroda spcejalna, I. International Éva Marton Singing Competition

Marcelina Beucher - nagroda specjalna, I. International Éva Marton Singing Competition

Marcelina Beucher - finał konkursu IVC Hertogenbosch

Adam Eljasiński, III nagroda, VIII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Michała Spisaka

dr Marek Werpulewski, nagroda za wyróżniający się akompaniament, VIII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Michała Spisaka

Michał Waliński - 1 miejsce, kategoria zespołów kontrabasowych, 5. Światowy Festiwal Kontrabasowy we Wrocławiu

Paweł Prucnal - 1 miejsce, kategoria zespołów kontrabasowych, 5. Światowy Festiwal Kontrabasowy we Wrocławiu

Paweł Prucnal - 2 miejsce, starsza kategoria, 5. Światowy Festiwal Kontrabasowy we Wrocławiu

mgr Anna Jankowiak - Nagroda, IX Międzynarodowy Konkurs Wokalny Europejskiej Fundacji Promocji Sztuki Wokalnej ZŁOTE GŁOSY

mgr Anna Jankowiak - II Wyróżnienie, IX Międzynarodowy Konkurs Wokalny Europejskiej Fundacji Promocji Sztuki Wokalnej ZŁOTE GŁOSY

Monik Hanus - Wyróżnienie za akompaniament, VII Ogólnopolski Festiwal Trębaczy

Aleksander Kobus - I nagroda, kategoria otwarta: konkurs solistów, VII Ogólnopolski Festiwal Trębaczy

Aleksander Kobus - I miejsce, konkurs studiów orkiestrowych solistów, VII Ogólnopolski Festiwal Trębaczy

Zuzanna Mizgalska - III miejsce, konkurs 'Wrocławska Magnolia'

Kalina Majewska - I nagroda, 12. Międzynarodowy Konkurs Wykonań Muzycznych

Mateusz Marut - III nagroda, 12. Międzynarodowy Konkurs Wykonań Muzycznych

Kalina Majewska i Monika Kruk - I nagroda, 12. Międzynarodowy Konkurs Wykonań Muzycznych

Kalina Majewska i Monika Kruk - IV nagroda, 12. Międzynarodowy Konkurs Wykonań Muzycznych

Katarzyna Staroń - Nagroda specjalna, International Vocal Competition Mezinárodní pěvecká soutěž

Jadwiga Postroźna - II nagroda, International Vocal Competition Mezinárodní pěvecká soutěž

mgr Marcelina Beucher - Nagroda w kategorii 'Najlepszy debiut śpiewaczki', Teatralna Nagroda Muzyczna im. Jana Kiepury

Dorota Nowacka wraz z chórem Cantate Deo - III miejsce, Przegląd Chórów Kościelnych Diecezji Opolskiej

Agata Chodorek - III miejsce VI Konkurs Pieśni i Arii, 47. Ogólnopolski Konkurs Młodych Muzyków im. Karola Lipińskiego

Paweł Kołodziej - III miejsce VI Konkurs Pieśni i Arii, 47. Ogólnopolski Konkurs Młodych Muzyków im. Karola Lipińskiego

Dominik Maciążek - Wyróżnienie w kategorii IV, XVIII Międzynarodowe Spotkania Akordeonowe 'Sanok 2014'

Barbara Staszewska - II miejsce, VI Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy

Barbara Staszewska - II miejsce ex aequo, VI Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy

ad. dr hab. Magdalena Blum - Wyróżnienie, VI Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy

Bartosz Krajewski - II Nagroda, III Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny 'Wiosenna spotkania przy fortepiania'

Anna Szczędzina - Wyróżnienie, XV Ogólnopolski Konkurs Dyrygentów Chóralnych im. prof. Stanisława Kulczyńskiego, Poznań 2014

Sabina Szwed - II Nagroda, III Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny 'Wiosenna spotkania przy fortepiania'

Magdalena Szwaj - II Nagroda, III Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny 'Wiosenna spotkania przy fortepiania'

Adam Porębski - nagroda główna (ex aequo), Ogólnopolski Konkurs Kompozytorski na utwór na akordeon solo lub na akordeon i zespół kameralny

Michał Michalski - dyplom konkursu o stypendium Yamaha Music Foundation of Europe Scholarship 2014 w kategorii: fortepian

Dawid Jarząb - Laureat I nagrody, I Ogólnopolski Konkurs Studentów Dyrygentury im. Adama Kopycińskiego

Bartosz Szałapski - II Nagroda, II Ogólnopolski Konkurs Wokalny w Mławie

Magdalena Wachowska

Małgorzata Podzielny - II miejsce, Warszawska Wiosna Chóralna

Małgorzata Podzielny z chórem Con Brio - Złoty Dyplom, Warszawska Wiosna Chóralna

Sonia Lewosiuk, XXIII Concorso Pianistico Internazionale Roma 2013

Aleksander Kobus - III Nagrida, III Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych

Aleksander Kobus - III Nagroda, Konkurs Małych Form Instrumentalnych

Aleksander Kobus - 2 Nagroda, 9th International Interpretative Competition for Wind Instruments Brno 2013

Bartosz Pernal i Michał Szkil - Nagroda dla najlepszego zespołu, XVI Przegląd Młodych Zespołów Jazzowych i Bluesowych

Michał Schulz - Concours International de Piano

Bartosz Pernal i Michał Szkil - Nagroda dla najlepszego zespołu, XVI Przegląd Młodych Zespołów Jazzowych i Bluesowych

Artur Wróbel z Chórem Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. Ryszarda Bukowskiego we Wrocławiu - Złoty Dyplom, Warszawska Wiosna Chóralna

Artur Wróbel z Zespołem Wokalnym Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. Ryszarda Bukowskiego we Wrocławiu - Brązowy Dyplom, Warszawska Wiosna Chóralna

Magdalena Wachowska

Małgorzata Podzielny z Zespołem Wokalnym 'Rondo' - Złoty Dyplom, XII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Chóralnej im. Feliksa Nowowiejskiego

Małgorzata Podzielny z Zespołem Wokalnym 'Rondo' - XII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Chóralnej im. Feliksa Nowowiejskiego

Adam Porębski - Nagroda Prezydenta Wrocławia

Monika Hanus, Natalia Samborska, Jacek Francuz

Maciej Bałenkowski, 2 Nagroda, The 2nd Year of The International Competition Composers Up To 30 Years

Aleksander Mazur - Nagroda Prezydenta Wrocławia

Magdalena Wachowska - Nagroda Specjalna, VIII Międzynarodowy Konkurs Sztuki Wokalnej 'Złote Głosy' 2013

Magdalena Wachowska - III Nagroda, VIII Międzynarodowy Konkurs Wokalny Europejskiej Fundacji Promocji Sztuki Wokalnej 'Złote Głosy'

Bartosz Szałapski, Wyróżnienie II, VIII Międzynarodowy Konkurs Wok. Złote Głosy w Warszawie

Jadwiga Postrożna, I Miejsce, II Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. A. Hiolskiego w Kudowie

Przemysław Walczak, Nagroda indywidualna, XII Międzynarodowy Krokus Jazz Festiwal

Zespół Jazztelmeni, I miejsce, Wrocławski Klub Anima

Jazztelmeni - wyróżnienie, 6th Grupa Azoty Jazz Contest Tarnów 2013

Katarzyna Staroń, Nagroda Specjalna, Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Jana Kiepury w Krynicy Zdroju

Jazztelmeni - Wyróżnienie, XI Wrocławski Festiwal Form Muzycznych 2013

Wroclove Saxophone Quartet - Wyróżnienie I stopnia, XV Międzynarodowy Przegląd Zespołów Kameralnych Jawor 2013

A Vista Quartetto - Koncert Roku, Prezentacja konkursowa studenckich zespołów kameralnych

A Vista Quartetto - III miejsce, XV Międzynarodowy Przegląd Zespołów Kameralnych Jawor 2013

Łukasz Motkowicz, III miejsce, Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Jana Kiepury w Krynicy Zdroju

Katarzyna Staroń, Dyplom finalisty, Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Jana Kiepury w Krynicy Zdroju

Magdalena Wachowska, Dyplom finalisty, Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Jana Kiepury w Krynicy Zdroju

Łukasz Motkowicz, Dyplom finalisty, Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Jana Kiepury w Krynicy Zdroju

Jadwiga Postrożna, II miejsce, Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Jana Kiepury w Krynicy Zdroju

Magdalena Wachowska, Nagroda Dziennikarzy, Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Jana Kiepury w Krynicy Zdroju

Jadwiga Postrożna, Nagroda Specjalna, Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Jana Kiepury w Krynicy Zdroju

Michał Ziółkowski - 1 Nagroda, Musica Sacra 2014

Estera Gąsowska, Nagroda Główna, II Wydziałowy Konkurs na najlepszą metodę pracy z dziecięcą orkiestrą smyczkową

Estera Gąsowska, Nagroda Orkiestry, II Wydziałowy Konkurs na najlepszą metodę pracy z dziecięcą orkiestrą smyczkową

Adam Porębski - III miejsce, I Ogólnopolski Konkurs Kompozytorski, Toruń 2013

Filip Szkopek - II miejsce, XIV Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Juliusza Zarębskiego

Maria Żwirdowska - wyróżnienie, VII Piotrkowskie Spotkania Fletowe

Kalina Majewska - III Nagroda, VII Piotrkowskie Spotkania Fletowe

Adriana Siemienkiewicz - I Nagroda, VII Piotrkowskie Spotkania Fletowe

Kwartet fletowy - I Nagroda, VII Piotrkowskie Spotkania Fletowe

Małgorzata Radochońska - I nagroda, mYear 2014

Aleksander Miśkiewicz - III nagroda, mYear 2014

Natalia Halicka - wyróżnienie, XIV Międzyuczelniany Konkurs Wokalny 'W kręgu słowiańskiej muzyki wokalnej'

Michał Bąk - 3 miejsce, International Guitarfestival Rust

Katarzyna Zdybel - I nagroda, Fernand Gillet - Hugo Fox Basson Competition

Joanna Grocholska - II miejsce, III Konkurs Wokalny im. Jana, Edwarda, Józefiny Reszków

Chór Kameralny Senza Rigore - III miejsce w kategorii A1, Vratislavia Sacra

Dominika Górniok, Adriana Siemieniewicz, II nagroda w kategorii prawykonań, 5. Ogólnopolski Konkurs Duetów z Harfą

Marzena Diakun - II Nagroda, IX Miedzynarodowy Konkurs Dyrygentów im. Grzegorza Fitelberga

Adam Porębski - II nagroda, I Międzynarodowy Konkurs Kompozytorski Krzysztofa Pendereckiego

Adam Porębski - wyróżnienie, X edycja Konkursu Kompozytorskiego im. Tadeusza Ochlewskiego

Agniesz Franków-Żelazny - Nagroda Wrocławskiego Oddziału Polskiej Akademii Nauk

prof. Grzegorz Kurzyński - wybór na eksperta IEP w ramach EUA

Marcelina Królicka - Dyplom Laureata, I Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Andrzeja Hiolskiego

Joanna Zawartko - Stipendium zum Besuch der Bayreuther Festspiele

Artur Koza - wyróżnienie, Konkurs Gitarowy Międzynarodowego Festiwalu Gitarowego w Żorach

Joanna Zawartko - II nagroda, Koncert Roku w ramach Festiwalu Sztuki Młodych

Piasecki/Rak/Wendt Trio - I Nagroda, RCK Pro Jazz Festiwal

Marcelina Królicka - III Międzynarodowy Konkurs Wokalistyki Operowej im. Adama Didura

Marcelina Królicka - Dyplom Finalisty, XIII Międzyuczelniany Konkurs 'W kręgu Słowiańskiej Muzyki Wokalnej'

Adam Porębski - III nagroda, Konkurs Kompozytorski im. Grzegorza Fitelberga

Tomasz Wendt Quartet - XXXVII Klucz do Kariey, Gorzów Jazz Celebrations

Adam Porębski - I nagroda, Konkurs Kompozytorski w Katowicach

Adam Porębski - I nagroda, Konkurs Kompozytorski w Katowicach

Marcelina Królicka - wyróżnienie, II Akademicki Konkurs Pieśni Artystycznej

Marcelina Królicka - V Tarptautinis Kamerinio Dainavimo Konkursas 'Bearice'

Piasecki/Rak/Wendt Trio - II Miejsce, Jazz Juniors 35.

Marcelina Królicka - V Tarptautinis Kamerinio Dainavimo Konkursas 'Bearice'

Marcelina Królicka - wyróżnienie, 44. Ogólnopolski Konkurs Młodych Muzyków im. Karola Kurpińskiego

Joanna Zawartko - Nagroda Specjalna Impressio Art Management

Joanna Zawartko - Grand Prix Prezydenta Miasta Sopotu, III Ogólnopolski Konkurs Wokalny w Sopocie

Joanna Zawartko - II nagroda, II Konkurs Wokalny im. Jana, Edwarda, Józefiny Reszków

Joanna Zawartko - nagroda, II Konkurs Wokalny im. Jana, Edwarda, Józefiny Reszków

Joanna Zawartko - nagroda, II Konkurs Wokalny im. Jana, Edwarda, Józefiny Reszków

Joanna Zawartko - nagroda, II Konkurs Wokalny im. Jana, Edwarda, Józefiny Reszków

Joanna Zawartko - Nagroda Główna, II Akademicki Konkurs Pieśni Artystycznej we Wrocławiu

Joanna Zawartko - I nagroda, X Ogólnopolski Konkurs Wokalny

Joanna Zawartko - I nagroda w kategorii operowej, X Ogólnopolski Konkurs Wokalny

Joanna Zawartko - Nagroda redaktor Wandy Ziembickiej-Has, Akademicki Konkurs Interpretacji Pieśni Fryderyka Chopina i Roberta Schumanna

Joanna Zawartko - Nagroda JM Rektora Akademii Muzycznej, Akademicki Konkurs Interpretacji Pieśni Fryderyka Chopina i Roberta Schumanna

Joanna Zawartko - III miejsce, X Konkurs Moniuszkowski 'Pieśń Wieczorna'

Adam Porębski - I nagroda, Ogólnopolski Konkurs Kompozytorski Opole

Freeway Quartet - Nagroda im. Andrzeja Jakóbca, 39. FAMA. Międzynarodowy Kampus Artystyczny

Lena Romul Quintet - I Nagroda, 33. Międzynarodowy Konkurs Młodych Zespołów Jazzowych

Freeway Quintet - Grand Prix, RCK Pro Jazz Festiwal
copyrights by Akademia Muzyczna site by LINET
zamknij
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, na tej stronie internetowej stosuje pliki cookies w celu realizacji usług. W tym miejscu znajduje się szczegółowa informacja dotycząca polityki plików cookies. Informujemy, że mogą Państwo zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki i ww. polityką.